3 důvody, proč je výhodnější podstoupit brazilskou epilaci laserem než zůstávat u klasiky

Toužíte-li kompletně hladkém těle bez chloupků i na těch nejintimnějších místech a nechcete-li se zbytečně vystavovat bolesti, může být brazilská epilace laserem řešením, které vás nadchne. Současný trend je totiž pořád jasný. Krásné tělo rovná se hladké tělo. A to nejen na klasických místech jako je podpaží nebo nohy, ale i v intimních oblastech. A postoupení laserové epilace vám péči o chloupky může velmi ulehčit.

Na rozdíl od klasické depilace je brazilská epilace laserem mnohem šetrnější k pokožce

Odstraňování chloupků z intimních částí těla se už stalo běžnou součástí celkové hygienické péče o tyto partie. Problémem však zůstává, že pokožka v těchto oblastech je mimořádně citlivá. Nejen co se týče bolestivosti, ale týká se i jejího zvýšenému sklonu k podráždění, které se projevuje například nepříjemným zarůstáním chloupků.  

Výhodou laserová epilace je to, že nepoškozuje pokožku jako jiné metody odstraňování chloupků, například holení či depilace voskem či cukrovou pastou. Využívá totiž nejmodernějších vědeckých metod a chloupky likviduje přímo u kořínků. 

V porovnání s klasickými možnostmi odstraňování chloupků je laserová epilace popisována jako méně bolestivá 

Laserová epilace je popisována jako téměř bezbolestná metoda, která dokáže odstranit chloupky bez bolesti, popřípadě jen s pocitem lehkého štípání. Celkový pocit při zákroku záleží na tom, jak kdo má jak položený práh bolestivosti. Bolesti se však bát nemusíte. Moderní přístroje totiž nabízejí i chlazení pokožky, které citlivost na bolestivé podněty ještě více snižuje. Takže pokud máte vysoký práh bolesti, pořád vás bude laserová epilace bolet o dost méně než klasické druhy epilace. 

Dojde k odstranění chloupků na velmi dlouhou dobu 

Také je vám nepříjemné, když vám chloupky začínají dorůstat? Hlavně v případě klasického holení se jedná o velmi obtěžující pocit. Co s tím? I zde může být odpovědí to, že je lepší zapomenout na klasické řešení a zkusit moderní řešení v podobě laseru. 

I v tomto má totiž laser výhodu. Chloupek totiž nevytrhává, ale tepelnou energií likviduje kořínky, nebo-li cibulky chloupku. Díky tomu pak chloupek vypadne sám. A nejen to. Díky této metodě dojde k tomu, že trvá velmi dlouhou dobu než naroste zase nový. V případě, že dodržíte doporučený počet ošetření, máte jistotu, že získáte kompletně hladkou pokožku i po několik dlouhých měsíců. Pak už stačí jen jednou za rok zajít na udržovací ošetření. A to za tu neuvěřitelně hladkou pokožku bez zarůstajících chloupků, svědění a bolestivosti určitě stojí. 

Co vám tedy laserová epilace může nabídnout, když se chcete zbavit chloupků na svých intimních místech?

  • V případě citlivých intimních partií se jedná určitě šetrnost k pokožce. 
  • Minimalizujete nechtěné zarůstání chloupků i jejich nepříjemné dorůstání spojené se svěděním pokožky.  
  • Její vliv je dlouhodobý. V porovnání s jinými druhy epilace či depilace má nesrovnatelně trvanlivější výsledek. 
  • Z hladké pokožky se můžete těšit několik týdnů až měsíců. 
  • Díky tomu, že se jedná o řešení, které je trvanlivějšího charakteru, minimalizujete tím návštěvy profesionálů za účelem odstranění ochlupení v budoucnosti.
  • Ošetření není nijak časově náročné.
  • Nemusíte se bát bolestivosti. K bezbolestnému průběhu pomáhá i vysoce účinné chlazení pokožky při provádění epilace, které vede k jejímu znecitlivění.

Je však důležité si pečlivě vybírat místo, kde si necháte chloupky ošetřit. Čím modernější laser, tím efektivnější a rychlejší je celá procedura. Zkušený personál a certifikované přístroje je dalším důležitým bodem, kterému byste měli věnovat pozornost.   

Proč se zbavujete chloupků na svých intimních partií?

Pavla Kupská