Orgasmus při léčebné masáži prostaty? Praha na to má sexy tým

Předstojná žláza se od určitého věku mění na noční můru řady mužů. Zatímco je v první polovině života sexuálně těšila, tak je v té druhé frustruje. Jakoby toho nebylo málo, nabízí moderní medicína typicky jen léčení, nikoliv uzdravení. Přitom existuje prevence, která udrží žlázu v kondici. Kromě stravy, pohybu a mixu rostlin zabírá pravidelná masáž prostaty. Naštěstí existují erotické masérky v Praze, které vám tuto žlázu rády odborně nastimulují. Při použití správných technik a navození intimní atmosféry, která u lékaře nehrozí, lze tuto proceduru spojit s orgasmickým zážitkem. Přečtěte si, jak erotické ošetření funguje.

Než vyrazíte na masáž prostaty směr Praha, udělejte přípravu

Vzhledem k umístění předstojné žlázy uvnitř těla ji lze aktivovat skrze konečník. Proto si v den, kdy máte  objednanou masáž prostaty v Praze, naordinujte lehkou stravu nebo klidně i půst. Že je dobré odskočit si před zásahem na WC netřeba zmiňovat. Co ale stojí za vřelé doporučení je starý dobrý klystýr. Tento očistný prostředek má sám o sobě schopnost uzdravovat střeva a s nimi i veškeré orgány v břiše včetně pohlavních. Pokud si propláchnete konečník před masáží prostaty, bude to ta nejlepší příprava ze všech. Pak můžete směle vyrazit za pražskou specialistkou bez obav, že dojde k nehodě. Díky výplachu si naopak vychutnáte orgasmus až do dna.

Průběh masáže prostaty, jak ji nabízí top salony v Praze

Po příchodu do masážního studia začne vaše senzuální procedura společnou sprchou. Slečna se obvykle chopí iniciativy. Nemáte-li hluboko do peněženky, ráda vás kromě dlaní namydlí celým tělem. Pak se přesunete na speciální lůžko, které je přizpůsobené erotickým službám. Místností se ponese uklidňující hudba,  atmosféru zpříjemní i vonné svíčky a vaši fyzickou relaxaci zajistí zkušená a sympatická dívka.

Nejprve vám něžnými hmaty uvolní hráz mezi anusem a šourkem. Pak se otočíte na břicho, zatímco dámská ručka vklouzne do připravené latexové rukavice. Ta po aplikaci lubrikantu usnadní průnik ukazováčku do vašeho konečníku. Zasunutí je zcela nenásilné a právě v této fázi doceníte předchozí klystýr. Jistota čistých střev vás nebude svádět k zatínání. Jakmile vstoupí odbornice na masáž do vašeho těla, začne stlačovat prostatu směrem k vašemu břichu a také přes ni bude různě kroužit. Jako “členka” vyhlášeného sexy družstva Praha vám nejspíš přivodí poněkud jiný druh orgasmu, než je ten klasický “penisový”.

Pokud jdete na masáž prostaty poprvé, počítejte samozřejmě s tím, že pro vás budou některé vjemy příliš nové a nečekané. Jinými slovy, pražská masáž bude sice plně funkční a 100% ozdravná, nemusí ale nutně vést k vašemu vyvrcholení. Samotná stimulace prostaty přitom zabere 5 až 10 minut. Pak se procedura zaměří na klasickou masáž vašeho penisu, kde je ejakulace pravděpodobná.

Tyhle techniky trénujte při každé masáži prostaty – vzrušení bude větší

Praha, respektive místní tantrická studia, disponují profesionálkami a profesionály na uvolnění všech svalových skupin včetně pánve. Zážitek během senzuálního wellness můžete navíc sami gradovat, když se vhodně zapojíte. Během masáže prostaty dýchejte klidně a hluboce a omezte podvědomé zatínání svalů. Zbytek už nechte na dívce. Ta vyčká s penetrací, dokud pod jejími hmaty nepovolíte.

Jakmile si při této anální proceduře osvojíte relaxaci, dostaví se příjemné pocity. Zpočátku nezvyklé uvolnění v oblasti anusu, které máme spojené hlavně s vyprazdňováním, se promění na vzrušující jízdu. Kromě dechberoucí ejakulace získáte i další benefity pravidelných masáží prostaty ala Praha. Hlavními výhodami jsou zlepšení erekce, rozproudění semenné tekutiny a ochrana před rakovinou předstojné žlázy. Budeme rádi, když se s námi v komentářích podělíte o pozitiva, která jste zaregistoval vy.

Pavla Kupská